برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه مولتی مدیا

ترجمه مولتی مدیا

ترجمه مالتی مدیا

 

 

 

معرفی ترجمه مولتی مدیا

فیلم،فایل های صوتی،نرم افزارهای کامپیوتری،پادکست های اینترنتی،سخنرانی ها و ده ها نوع متنوع از رسانه های مختلف در رده مولتی مدیا گنجانده می شوند.

شبکه مترجمین اشراق زبان با توجه به نیاز جامعه به ترجمه مولتی مدیا از زبان های خارجی به زبان فارسی و ارائه و تبدیل مولتی مدیا های فارسی و تولید آن به زبان های خارجی اقدام به تشکیل “استودیو مولتی مدیا” نمود.در این کارگروه حرفه ای اقدام به ارائه خدمات منحصر به فردی می گردد که می تواند نیاز بخش زیادی از جامعه را تامین نمایداین خدمات شامل گروه وسیعی می باشد که برخی از آنها را نام خواهیم برد.این خدمات با توجه به نیاز مشتریان تکمیل تر خواهد شد.

خدمات مولتی مدیا

خدمات ما در حوزه مولتی مدیا گستره فوق العاده وسیعی از سرویس های منحصر به فرد و حرفه ای را شامل می گردد که بنا به درخواست شما شخصی سازی و اختصاصی خواهد شد. شبکه مترجمین اشراق با آگاهی از تنوع زایدالوصف مولتی مدیا در دنیای امروز توانایی این را دارد با همکاری گروه های حرفه ای مکمل همکار خود در تمامی حوزه های مولتی مدیا خدمات تکمیلی را ارائه نماید که برخی از آنها عبارتند از :

  1. ساخت فیلم ها و تیزر های تبلیغاتی به زبانهای خارجی به دو شیوه استودیویی و عادی
  2. پیاده سازی فیلم ها و نرم افزارهای تخصصی آموزشی در رشته های گوناگون
  3. ترجمه متن فیلم نامه،نمایش نامه سریال ها و فیلم های خارجی
  4. ترجمه و ارائه زیر نویس حرفه ای فیلم های مستند،سینمایی،آموزشی و تبلیغاتی
  5. پیاده سازی و ترجمه پادکست های آموزشی
  6. ترجمه و تولید سخنرانی های آموزشی

شیوه قیمت گذاری

همانطور که اشاره شد ترجمه مولتی مدیا شامل دو بخش ترجمه و ساخت می شود.بخش ترجمه آن طبق لیست هزینه ها تعیین می گردد و هزینه ساخت از سوی واحد انفورماتیک موسسه تعیین و بر حسب نوع پروژه به اطلاع مشتری خواهد رسید.هزینه های اعلامی در دو مرحله دریافت خواهد شد.

نکات لازم

 طریقه سفارش مولتی مدیا به شکل است؟

با توجه به اینکه حجم فایل های مولتی مدیا بسیار زیاد است لذا از طریق سامانه ثبت سفارش شبکه مترجمین اشراق امکان سفارش دادن وجود ندارد به همین جهت می توانید از طریق راه های ارتباطی تماس تلفنی،مراجعه حضوری،ارسال پیامک اقدام به هماهنگی ارسال فایل خود نمایید تا در اسرع وقت یکی از همکاران ما جهت دریافت فایل های مربوطه خدمت شما برسند.

آیا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید؟سئوالی برای شما پیش آمده است؟

همکاران ما در شبکه مترجمین اشراق به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته آماده پاسخگویی به سئوالات احتمالی شما هستند.

 

87 100 737
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق