برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری

ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری

ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری

 

در کلیه مراودات تجاری ، زبان نقش مهمی در موفقیت دارد. انتقال صحیح خواسته های طرفین در قراردادها منجر به روابط پایدار شده و تضمینی برای ادامه رابطه برد-برد بین طرفین است.
 
بسیار رخ داده که بازرگانان و صاحبان کسب و کار ایرانی از محتوای دقیق قراردادهایی که با طرف خارجی منعقد می کنند، اطلاع نداشته و مسائل حقوقی و قانونی آن را به درستی بررسی نکرده اند.
 
این مشکل زمانی خود را نشان می دهد که به دلایل مختلف از جمله تغییر شرایط عمومی بین المللی و تمایل تامین کننده کالا و خدمات به افزایش قیمت، یکی از طرفین با استناد به یکی از شرایط و بندهای قرارداد، درخواست تغییر مفاد قرارداد (تنظیم الحاقیه) و یا فسخ آن را می نماید. این در حالی است که طرف دیگر اساسا از آن بند قرارداد و مسائل حقوقی  مترتب بر آن اطلاع کافی نداشته است. بدیهی است که ترجمه صحیح قرارداد در هنگام شروع همکاری، از  بروز بسیاری از معضلات پیچیده و بعضا غیر قابل حل  فوق  جلوگیری می کند.
 
شبکه مترجمین اشراق، دارالترجمه تخصصی قراردادها
 
شبکه مترجمین اشراق با شناخت این نیاز شرکت های ایرانی، اقدام به تشکیل تیم تخصصی ترجمه قراردادها و اسناد تجاری کرده است. این تیم علاوه بر تسلط به زبان خارجی مورد نظر، در زمینه بازرگانی و حقوقی نیز صاحب نظر بوده و ترجمه قراردادها را به صورت کاملا دقیق و حرفه ای انجام می دهند.
 
قسمت عمده کار دارالترجمه ها در ایران بر ترجمه اسناد عمومی مثل اسناد هویتی (شناسنامه، سند ملک،  سند ازدواج و...) متمرکز است و استفاده از مترجمین خبره در زمینه بازرگانی چندان متداول نیست. این وجه تمایز شبکه مترجمین اشراق، یعنی ترجمه تخصصی اسناد و قراردادهای شرکتی تا کنون مورد استقبال شرکت ها و  سازمان ها قرار گرفته است. از این جمله می توان به بخش  های مختلف شرکت نفت (ترجمه قراردادهای پتروشیمی و نفتی بزرگ)،، شرکت های مخابراتی (ترجمه اسناد فنی و حقوقی قراردادهای مختلف)، شرکت های خودروسازی (ترجمه قراردادهای چند میلیاردی خودروسازی در ایران) شرکت های مختلف طرف قرارداد با شرکت های چینی و ... اشاره کرد.
 

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق در ترجمه اسناد بازرگانی و اداری

 

ترجمه نامه نگاریها و مکاتبات تجاری

در این سرویس امور نامه نگاری و مکاتبات تجاری شما در زمینه های مختلف مانند : اخذ نمایندگی، امور و تشریفات گمرکی، مکاتبات روزمره و .... توسط مترجمین مجرب ما، با سرعت و دقت مورد نظر شما ترجمه خواهد شد.

ترجمه اسناد مناقصه

ترجمه دستورالعمل ها ، استانداردها ، گزارش ها ، رویه ها

ارائه خدمات ترجمه در نمایشگاها و سمینارها

ممکن است که در برگزاری نمایشگاهها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور نیاز به یک و یا چند مترجم به زبانهای مختلف داشته باشید. در این صورت شبکه مترجمین اشراق مترجمین مورد نظر شما را به تعداد و زمان مورد نیاز شما در اختیار شما میگذارد.

ترجمه و گردآوری اخبار

در این سرویس بنابر درخواست مشتری، اخبار تخصصی و مرتبط با زمینه کار مشتری در بازه های زمانی مورد توافق از منابع مختلف گردآوری و دسته بندی میشود و در اختیار مشتریان قرار میگیرد. در این قسمت در صورت خواست مشتری، کارشناسان ما در زمینه تحقیق بر روی اینترنت به منظور جمع آوری اطلاعات از کالاها، خدمات و بازارهای جدید نیز آماده به همکاری میباشند.

 

 
96 100 737
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق