برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه  کاتالوگ و بروشور

ترجمه بروشور و کاتالوگ

امروزه تبلیغات نقش مهمی در پیشبرد کسب و کار ایفا می کند. پیشنهاد ما به شما این است تا با صرف هزینه ای اندک، کاتالوگ و بروشورهای محصولات خود را ترجمه و به رایگان در اختیار مشتریان قرار دهید. طولی نخواهد کشید تا مشتریان،بدون هیچ هزینه ای محصولات شما به دوستان و آشنایان خود معرفی خواهند کرد.پس وقت را تلف نکنید و برای پیشی گرفتن از دیگر فروشنده گان در حیطه کاری خود، بروشور و کاتالوگ های خود را برای ترجمه سریع وفوری به ما بسپارید.تنها کافی است در سایت ثبت نام کرده و وارد پنل کاربری  خود شوید و در بخش ثبت سفارش ترجمه اسکن کاتالوگ را ارسال نمایید. در ظرف کمتر از 10 دقیقه سفارش شما توسط اپراتور بررسی و پیش فاکتور به صورت رایگان برای شما ارسال میگردد.

 

ترجمه فنی و نگارش انگلیسی کاتالوگ ، بروشور، مانوالترجمه فنی و نگارش انگلیسی کاتالوگ، بروشور، مانوال، هندبوک به زبانهای بین المللی

گروه های صنعتی، شرکت های تولیدی و تجاری محترم

اگر شما شرکت، یا موسسه ای هستید که بطور مداوم به ترجمه فنی و نگارش انگلیسی کاتالوگ، بروشور، مانوال و هندبوگ ماشین آلات تولیدی، دستورالعمل های نصب، تعمیرات و نگهداری به انگلیسی، عربی، روسی، کردی و آلمانی یا سایر زبانهای بین المللی نیاز دارید می توانید خدمات مورد نیاز خود را با ما درمیان بگذارید.

مدارک فنی دستگاه ها در حقیقت گواهی هویت آنها و جزئی جدایی ناپذیر از آنها به شمار می روند. ترجمه فنی و نگارش انگلیسی کاتالوگ، بروشور، مانوال و هندبوک برای تولیدات ساخت داخل همچون محصولات صنعتی و تولیدی شرکت های ایرانی از اهمیت زیادی برخودار است و بایستی با نهایت دقت و کیفیت انجام شود. تجارب طولانی ما در این زمینه این امکان را به ما می دهد تا خدمات ترجمه فنی و نگارش انگلیسی کاتالوگ و سایر مدارک فنی دستگاه ها و ماشین الات صنعتی را به شرکت های ایرانی ازائه دهیم.  

شرح خدمات در حوزه ترجمه کاتالوگ و بروشورترجمه کاتالوگ به انگلیسی

ترجمه کاتالوگ و بروشور تجاری

ترجمه کاتالوگ و بروشور وسایل و لوازم خانگی

ترجمه کاتالوگ و بروشور های دارویی

ترجمه کاتالوگ ، بروشور و دفترچه راهنمای تجهیزات صنعتی

تبدیل کاتالوگ فارسی به انگلیسی برای ارائه به شرکت های خارجی جهت صادرات محصول

سایت شبکه مترجمین اشراق توانایی اسکن و ترجمه انواع کاتالوگ ها را در سایز های مختلف دارا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید یا از صفحه سفارش ترجمه اقدام فرمایید.

امکان ترجمه کاتالوگ به انگلیسی و سایر زبان ها موجود می باشد.

 

 

 

85 100 664
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق