برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

راهنمای کاربران- نحوه عضویت در سایت

راهنمای کاربران- نحوه عضویت در سایت

 

نحوه عضویت کاربران در سایت و ورود به آن

 

به منظور ثبت نام در سایت شبکه مترجمین اشراق و ثبت سفارش لطفاً وارد سایت eshraghtranslators.com شده و گزینه عضویت مشتریان را انتخاب نمایید. این فرم دربرگیرنده اطلاعات شخصی شما جهت برقراری ارتباط می باشد. برای پر نمودن فرم عضویت به نکات زیر دقت فرمائید :

وارد نمودن مواردی که ستاره دار هستند اجباریست.

در هنگام وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور حتماً کیبورد شما به زبان لاتین باشد.

حداقل طول مجاز برای کلمه عبور چهار حرف می باشد.

پس از ثبت نام پیامک و ایمیلی مبنی بر ثبت نام برای شما فرستاده خواهد شد.

نحوۀ ثبت سفارش

پس از ورود به پنل کاربری، در صفحه "خانه"، از طریق سفارشات "سفارش ترجمه"وارد این بخش شوید.

اطلاعاتی که برای ثبت سفارش نیاز است، عبارتند از:

نوع سفارش

زمینۀ ترجمه

زبان مبدأ و مقصد

موضوع

ارسال فایل

نوع سفارش

 

ترجمه عادی: ترجمه عادی به صورت پیش فرض انتخاب شده است و برای ثبت سفارش به صورت عادی انتخاب میگردد.

زمینه ترجمه: لطفاً در انتخاب زمینه دقت نمائید، با توجه به اینکه مترجم ها بر اساس زمینه تخصصی دسته بندی شده اند چنانچه زمینه اشتباه انتخاب شود مشکلات ناشی از عدم ترجمه صحیح لغات تخصصی به عهده شما میباشد.

زبان مبدا و مقصد: انتخاب زبان صحیح ترجمه ضروری است. بدیهی ست چنانچه زبان اشتباه انتخاب شود و در مراحل بعد از پرداخت مشخص شود سفارش شما کنسل خواهد شد.

موضوع : در این بخش میتوانید موضوع متن سفارش خود را وارد نمائید.

توضیحات : چنانچه توضیح خاصی در خصوص سفارش خود دارید در این بخش وارد نمائید(از وارد کردن اطلاعات فردی و تماس خود در این بخش خودداری فرمائید).

ارسال فایل

در انتها دکمه ثبت سفارش جدید را فشار دهید.

سطوح کیفی

تمامی سفارشات انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی در 3 دسته طلایی، نقره ای و برنز  قرار می گیرند. و زبان های دیگر فقط در سطح طلایی ترجمه میشوند. مترجمانی قادرند این سفارشات را ترجمه کنند که در همان سطح یا بالاتر از آن قرا رداشته باشند.

نحوه پرداخت

پس از ارسال سفارش جدید کاربر به بخش لیست سفارشات وارد و در آنجا وضعیت مالی را روشن می نماید. از آنجا که تمامی مراحل بصورت اتوماتیک وار انجام می گیرد نیازی به انتظار کاربر جهت برآورد قیمت وجود ندارد.

مترجم انتخابی: چنانچه قبلاً نمونه ترجمه ارسال کرده اید و یا از سفارش های قبلی خود رضایت داشته و تمایل به انتخاب مترجم خاصی دارید کافیست شماره سفارش قبلی خود و یا شماره مترجم را وارد نمائید تا کار شما مستقیم در اکانت مترجم قرار گیرد. بدیهی است چنانچه مترجم امکان انجام سفارش شما را نداشته باشد سفارش شما توسط مترجم دیگری انجام خواهد شد.

کاربر در این قسمت می تواند سطح ترجمه را به همراه زمان آن مشاهده کرده و گزینه مورد نظر را انتخاب و نوع پرداخت را مشاهده کند.

نوع پرداخت:

پرداخت آنلاین: چنانچه کارت شتاب شما رمز دوم دارا می باشد از یکی از درگاه های بانک ملت یا بانک پارسیان می توانید پرداخت سفارش خود را انجام دهید (پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب امکان پذیر می باشد).

اعتبار کاربری: برای استفاده از اعتبار کاربری قبل از انتخاب این روش باید اعتبار خریداری نمائید.

واریز بانکی: در این روش پرداخت ابتدا یکی از شماره حساب ها یا شماره کارت ها را انتخاب نمائید سپس با مراجعه به بانک یا دستگاه ATM پرداخت سفارش را انجام دهید و سپس مجدد به سایت مراجعه و در بخش واریز بانکی اطلاعات واریزی شامل تاریخ˛شماره فیش یا شماره ارجاع را ثبت نمائید.

انتخاب صحیح بانک واریزی برای تائید فیش ثبت شده شما ضروری می باشد.

لطفاً مبلغ سفارش کامل پرداخت شود در غیر این صورت فیش ثبت شده قابل تائید نخواهد بود.

خرید اعتبار :

شما میتواند جهت خرید اعتبار کاربری و استفاده از جوایز از منوی اعتبار گزینه خرید اعتبار را انتخاب کرده و مبالغ اعتبار به همراه جوایز آن را مشاهده کنید و یک مورد را انتخاب کرده و پرداخت نمایید.

نحوه پیگیری و دریافت سفارش:

پس از اتمام مرحله پرداخت از طریق ایمیل و SMS اطلاع رسانی ارسال سفارش برای ترجمه انجام خواهد شد.چناچه سفارش کاربر بیش از 10 هزار کلمه داشته باشد تحویل سفارش به صورت بخش به بخش انجام خواهد شد و در زمان پایانی فایل نهایی سفارش نیز روی سایت قرار خواهد گرفت و شما با مراجعه به سایت از طریق دکمه دانلود فایل ترجمه را در قالب فایل Word دریافت می نمائید.

گارانتی کیفی سفارش:

شبکه مترجمین اشراق جهت احترام به حقوق کاربران کلیه سفارش ها را به مدت 72 ساعت پس از تحویل سفارش گارانتی می نماید.

منظور از گارانتی کیفی این است که چنانچه ترجمه دارای ایراد باشد با بررسی تیم کنترل کیفی و تائید اعتراض کاربر 3 راه جهت رفع مشکل در نظر گرفته شده است.

چنانچه اشکالهای مشاهده شده در حد قابل پذیرش باشد سفارش ترجمه توسط مترجم قبلی شما و یا مترجم دیگری با صلاحدید تیم کنترل کیفی مجدداً ویرایش خواهد شد.

چنانچه سفارش از کیفیت لازم در سطح خود (برنز˛نقره ای و یا طلائی)برخوردار نباشد سفارش شما مرجوع و توسط مترجم دیگری مجدداً ترجمه خواهد شد.

چنانچه مورد دوم روی سفارش شما رخ دهد و تمایل به ترجمه مجدد نداشته باشید کل هزینه پرداختی شما عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی

ارتباطات در شبکه ی مترجمین اشراق علاوه بر تلفن به شکل ارسال تیکت است. تیکت روشی درون سازمانی و وسیله ای برای ارتباط کاربر و بخش های مختلف سایت است. به منظور ارسال تیکت لازم است از منوی پشتیبانی گزینه "ایجاد تیکت جدید" را انتخاب کنید، متن مورد نظر را در کادر مربوطه نوشته، و مخاطب را انتخاب کرده سپس روی دکمه ارسال کلیک کنید. چنانچه پرسش یا ابهامی در مورد مسائل مختلف وجود دارد می توانید از طریق این شیوه به مدیریت، بخش پشتیبانی، ارزیاب و بخش آموزش تیکت بزنید.

ارتباط با مترجم

ارتباط کاربر با مترجم تنها از طریق ارسال تیکت امکان پذیر است. به محض ثبت سفارش می توانید با مترجم آن سفارش ارتباط برقرار کنید.

نحوه دریافت ترجمه

پس از اتمام ترجمه, متن ترجمه شده توسط مترجم بر روی سایت قرار میگیرد که از طریق پیامک و ایمیل به کاربر اطلاع رسانی میشود و کاربر باید به سایت مراجعه و فایل ترجمه را که بر روی سر برگ شبکه مترجمین اشراق قرار گرفته است را دانلود نماید.

مشخصات کاربری

شما میتوانید در بخش مشخصات کاربری اطلاعات پروفایل خود که شامل نام و نام خانوادگی و پست الکترونیک و تلفن و آدرس را ویرایش کنید.

امتیازدهی

پس از دریافت فایل ترجمه میتوانید به مترجم خود امتیاز دهید. برای این منظور بر روی جزئیات سفارش فایل آماده تحویل کلیک کرده و از بخش امتیاز شما به این مترجم می توانند امتیاز مربوطه را ثبت کند.

مالی

شما در بخش مالی می تواند فهرست مالی ترجمه هایی را که برای شبکه مترجمین اشراق ثبت کرده کرده اید را مشاهده کنید. در این فهرست می توانید هر ترجمه ای را که به ثبت رسانده اید به همراه مبلغ و تعداد کلمات و زمان ارسال سفارش را ببینید.

 

ارسال سفارش 

 

92 100 670
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق